Warmińsko - Mazurskie

KELNER / KELNERKA ( FP) (Zarobki: od 4 350 PLN) - Koszalin, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
KELNER / KELNERKA ( FP)

Zakres obowiązków
Kompleksowa obsługa konsumenta w Ośrodku oraz prowadzenie dokumentacji sprzedaży i rozliczenia kelnerskie.
Podstawowe zadania:
- przygotowywanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej, tj: czyszczenie/mycie, przygotowanie ( polerowanie ) sztućców, szkła, porcelany oraz naczyń do wydawania potraw i napojów,
- nakrywanie stołów do konsumpcji,
- drukowanie kart menu,
- robienie elektronicznych zamówień, w tym na materiały do robienie kawy, napojów,
- przyjmowanie i rejestrowanie zamówień konsumenckich,
- pobieranie potraw i napojów z kuchni i bufetów oraz ocenianie ich dekoracji i estetyki,
- serwowanie potraw i napojów,
- sporządzanie lub wykańczanie potraw w obecności konsumenta,
- sporządzanie i serwowanie kawy, koktajli bezalkoholowych i alkoholowych i innych napojów,
- posługiwanie się narzędziami i przyrządami typu: tace, wózki kelnerskie do serwowania potraw, przyrządy do otwierania puszek i butelek, sztućce do serwowania potraw,
- obsługiwanie maszyn i urządzeń stosowanych w części handlowej zakładu gastronomicznego np., elektronicznych kas kelnerskich, komputera, kostkarek do lodu, blendera, wyparzarko-zmywarki,
- inkasowanie należności,
- rozliczanie z pobranych potraw i napojów oraz dziennego utargu,
- obsługiwanie uczestników przyjęć okolicznościowych z uwzględnieniem obowiązujących zasad nakrywania stołów, rozsadzania gości, pierwszeństwa obsługi,
- opracowywanie karty potraw i napojów na przyjęcia okolicznościowe,
-propagowanie nowych wyrobów kulinarnych i napojów.

min. pół roku doświadczenia zawodowego w obsłudze klienta, kwalifikacje bądź doświadczenie na pokrewnym stanowisku
Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące, średnie zawodowe
Dodatkowe wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wymagane uprawnienia: obsługa komputera

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 4 350 PLN

Apilikuj poprzez urząd pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie, oferta: StPr/24/2052
Miejsce pracy: Mielno, powiat: koszaliński, woj: zachodniopomorskie

Dodatkowe informacje: dodatkowe informacje: praca w godz. 8:00 -16:00

Zobacz na mapie:
Lubawa
woj. warmińsko-mazurskie
pow. iławski
gm. Lubawa

Kategoria: Kelnerzy, kelnerki
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 14
Data dodania: 2024-08-28